VitaJuwel – edice Emoto Crystals
Každý exemplář je ručně vyrobený mistrovský kousek.

Stacks Image 2306
Pro kvalitu pitné vody není rozhodující jen její chemické složení. Poznatky Dr. Masaru Emota, průkopníka ve výzkumu vody a světoznámého autora New York Times Bestselleru „Poselství vody“ dokázaly, že voda má paměť. Vodu lze pozitivně měnit vnějšími vlivy.
Vlevo na mikrofotografii od Dr. Emota je pod mikroskopem zachycena destilovaná voda při -30 C. Po 7 minutách po použití fioly VitaJuwel byla pořízena nová (obrázek vpravo). Člověk nemusí být expertem, aby rozpoznal výrazný rozdíl ve struktuře vody, jež je odrazem kvality vody. Drahokamy v tyčince VitaJuwel navrací její původní harmonické informace.
Fascinující fotografie krystalů vody od Dr. Masaru Emota ukázaly: Voda má jistý druh „paměti“. Tohoto efektu využili již antičtí Řekové přidáváním drahokamů do pitné vody pro její oživení. Také v léčitelsví Hildegardy z Bingenu, průkopnice alternativní medicíny, byly drahokamy podstatnou součástí.
Vášeň
složení: Karneol, halitová sůl
VitaJuwel a Dr. Masaru Emoto mají jeden cíl: Probudit v lidech vášeň pro pití čerstvé, živé vody! Díky jedinečné kombinaci zářícího karneolu, který staří Egypťané označovali „Kámen života“ a halitu, „soli králů“, se tyto výroky staly trvalým odkazem. Karneol také zaujímá významnou roli v záznamech o krystalech léčení Hildegardy z Bingenu. Tak jako žádný jiný kámen je fascinujícím drahokamem, který probouzí další aspekt, a to radost ze života. Nechte na sebe působit tuto nádhernou směs a pozvěte své přátele, kteří od vás odejdou se sklenicí této vzácné vody.
Tuto drahokamovou fiolu můžete zakoupit v našem obchůdku.
Vidění
složení: Šungit, křišťál
„Jen ten, kdo zná svůj cíl, najde i svou cestu“(Lao-c ‚) Jasnovidní lidé mají přesnou představu o tom, co se zdá pro většinu ostatních v nedohlednu. Vzácný šungit je pro mnoho odborníků jako klenot z jiné planety! Je vytěžován v téměř nedotčené ruské oblasti Karélie, kde se již po celá staletí úspěšně používá pro vitalizaci pitné vody. Užijte si vodu dosud neznámým způsobem a nechte své myšlenky a cíle ať rostou! Řekněte o tom svým přátelům a sdílejte společnou vizi Dr. Masaru Emota a VitaJuwelu, že vzácná voda je zážitkem pro každého.

Tuto drahokamovou fiolu můžete zakoupit v našem obchůdku.
Zlatý okamžik
složení: Rýnské zlato, halitová sůl, granát
Zlaté okamžiky jsou ty, ve kterých jsme schopni se na chvíli zastavit, můžeme přemýšlet o tom, co je opravdu důležité a necháme za námi každodenní stres. Tyto momenty se dají vyvážit zlatem. Zvláštní krása této změny nás, stejně jako Dr. Masaru Emota velice dojímá. V jeho odkaze můžeme zaznamenat jedinečnost jednotlivých složek: ručně dolovaného zlata z Rýna, Halitu – “soli králů“ a ohnivě červené granátu. Toto složení nás inspiruje k tomu, abychom si dopřáli více těchto zlatých momentů a pociťovali kouzlo při každé sklenici křišťálové vody, které fiola obsahuje.
Tuto drahokamovou fiolu můžete zakoupit v našem obchůdku.


zpět na úvodní stránku