Přejeme vám mnoho příjemných okamžiků s VitaJuwelem.Drahokamové fioly VitaJuwel jsou ručně vyráběny z čistého skla bez těžkých kovů patentovaným výrobním postupem.

Drahokamové fioly chraňte při používání před nárazem, vysokými teplotami a mrazem.
Fioly nečistěte horkou vodou. Vápenaté usazeniny odstraníte pomocí trochy citronové šťávy, nebo několika kapek octa. Poté Vita
Juwel důkladně opláchněte čistou vodou. Před každým použitím se ujistěte, že vaše drahokamové tyčinky VitaJuwel nejsou poškozeny. Pokud je tyčinka poškozena ucítíte nepříjemný́ zápach. Další používání tyčinky pak už není možné.
V případě, že nám zašlete poškozenou tyčinku dostanete od nás slevu ve výši 50% na nákup nové.
Výrobky Vita
Juwel nejsou vhodné pro manipulaci dětmi.

Karafy jsou svým tvarem a velikostí sladěny s tyčinkami Vita
Juwel. Podle naší filosofie jsou nádoby vyrobeny z čirého skla, bez škodlivých látek s objemem až 1,5 litru. Zakulacené vnitřní rohy nádob zabraňují poškození jejich stěn.
Pojistný řetízek jistí fiolu Vita
Juwelu v karafě a minimalizuje tak riziko jejího rozbití. Jednoduše se zaklesne za tyčinku s drahokamy, řetízek se provlékne uchem karafy a jedno z oček řetízku se také zaklesne za háček. Jeho použití je velmi přínosné, pokud máte děti, nebo karafu používáte ve veřejném prostoru.

PRÉMIOVÁ ZÁRUKA


7 LET
PRÉMIOVÁ
ZÁRUKA

Jsme přesvědčeni, že drahokamové fioly VitaJuwel jsou vyrobeny na celý život. Proto jsme po dohodě se společností VitaJuwel rozšířili záruku na sedm let. Tím vám chceme poděkovat za vaši důvěru.

50%
SLEVA
ZA POŠKOZENÝ PRODUKT
Kromě této prémiové záruky vám poskytneme výjimečnou slevu ve výši 50% na pořízení nové fioly v případě poškození či rozbití vaší stávající drahokamové tyčinky VitaJuwel.

Podmínky prémiové záruky

Fiola byla zakoupena v našem e-shopu (http://nandi-shop.cz). Záruka je platná po dobu 7 let od zakoupení drahokamové fioly.
Vyloučení ze záručních podmínek:
• nevhodné, nebo nesprávné používání
• chybné nebo nedbalé zacházení
• používání v rozporu s návodem k použití
• poškození nesprávnou údržbou
• dodatečnými úpravami
• poškození vlivem chemické látky
• poškození vlivem nárazu nebo ostrými předměty.

Podmínky pro uplatnění 50% slevy jsou:


• zakoupení drahokamové fioly za běžnou maloobchodní cenu,
• zaslání poškozené drahokamové fioly zpět na naši adresu,
• kupující není podnikatelem a fiola byla zakoupena pro soukromé použití
• kupující hradí poštovné.

Otázky a odpovědi

1. Jak mám správně používat fioly VitaJuwel?
Fioly VitaJuwel se používají k hygienické přípravě drahokamové vody. Tyčinku vložíte do karafy s vodou a již po krátké době (přibližně po 7 minutách) je drahokamová voda připravena. Můžete používat vlastní karafu, nebo karafy VitaJuwel, které jsou svým tvarem přizpůsobeny fiolám. Poté je možné tyčinku z karafy vyjmout.

2. Jak působí drahokamy ve skleněné fiole Vitajuwel na vodu?
Lidské tělo obsahuje 70% vody. Voda je základem všeho života. Pití dostatečného množství čisté a čerstvé vody je důležité k udržení zdraví. Drahokamy obsažené ve fiolách VitaJuwel uchovávají prastaré informace a energii z doby jejich vzniku. Propůjčují vodě jejich čistotu a navrací jí původní energii.
Hildegarda z Bingenu zdokumentovala před vice než tisíci lety působení drahých kamenů na vodu. Po aplikaci fioly s drahými kameny byla prokázána srovnatelná krystalická struktura jako čistá, pramenitá čerstvá voda.

3. Jak mohou drahé kameny předávat informace přes sklo?
Už v dávných časech byly drahé kameny vkládány přímo do vody, aby ji mohly pozitivně ovlivňovat její vlastnosti. Mylným názorem je, že kameny vylučují do vody nějaké substance či minerální látky. Při přípravě drahokamové vody drahokamy propůjčují vodě informace v nich obsažené. Tím navrátí vodě její přirozenou chuť pramenité vody. Podobně jako sluneční paprsky, nebo magnetické pole působí i energie drahých kamenů přes sklo.

4. Má voda upravená drahokamovou směsí VitaJuwel jinou chuť ? Můžeme při použití různých druhů fiol s drahými kameny poznat rozdíl?
I skeptičtí zákazníci často uvádějí, že rozpoznali chuťový rozdíl mezi jednotlivými druhy fiol. Někdy je jemnější, někdy tvrdší, někdy čerstvější, jindy intenzivnější. Vyzkoušejte si je sami.

5. Jak dlouho máme nechat působit fiolu na vodu, aby byla zajištěna její účinnost?
Odborníci věnující se používání drahokamové vody doporučují použít fiolu minimálně na 7 minut do karafy o objemu 1.5 l naplněné vodou.

6. Jakým způsobem je vhodné pečovat o fioly a karafy?
Fioly čistěte jednoduše pod vlažnou tekoucí vodou a nechte je oschnout. Případný vodní kámen v karafě lze odstranit tak, že použijete několik kapek octa nebo kyseliny citronové do karafy naplněné vodou a necháte přes noc odstát. Druhý den karafu řádně omyjete.

7. Jak dlouho zůstává voda v karafě pitná ? Kdy bych měl vodu vyměnit?
To závisí ve velké míře na kvalitě používané vody, to zda je voda filtrovaná nebo ne. Obvykle můžete karafu s obsahem vody 1.5 litru používat 2 až 3 dny.

8. Ztrácí voda získané informace, pokud z ní vyjmu fiolu?
Fiolu můžete již po 7 minutách vyjmout z karafy, protože si voda získané pozitivní informace udrží. Ujistěte se, že voda není v bezprostřední blízkosti nějakého zdroje záření (např. wifi, mobilní telefon), který by mohl vodu negativně ovlivňovat.
Samozřejmě doporučujeme fiolu trvale ponechat v karafě. Je nejen krásná. Má to více pozitivních důvodů. Voda je plně energetizována, chráněna proti škodlivým informacím a v neposlední řadě je to voda ve své noblesní podobě.

9. Jak dlouho budou kameny energii vyzařovat? Je nutné drahé kameny pravidelně čistit a nabíjet?
Zde se názory liší. Jsme toho názoru, že drahé kameny ve fiolách žádné speciální nabíjení (na slunci či měsíčním svitu) nepotřebují. Energie je v nich po tisíce let uložena. Ve většině případů se rovněž tyto drahé kameny nacházejí pod zemí nebo pod vodní hladinou, kde nejsou nijak nabíjeny. V této souvislosti si klademe otázku proč by právě během lidského života měli ztratit sílu nebo svou energii. Podle jiného názoru se mohou drahé kameny pravidelně čistit a nabíjet, například vystavením na sluneční, nebo měsíční svit.

10. Jakou vodu je mám pro přípravu drahokamové vody použít?
Používejte pitnou vodu ať už z vodovodního řádu nebo upravenou. Je přirozené, že složení vody ovlivňuje její chuť. Vodu sycenou oxidem uhličitým Volba vody je otázkou „ chuťového vjemu „. Je možné použít i vodu nasycenou oxidem uhličitým. Tato voda chutná poněkud nevýrazně, pokud zůstává déle otevřená v karafě a oxid uhličitý se již uvolnil.


11. Působí kameny i v jiných nápojích (horké nápoje, džusy, alkohol)?
Drahokamovou vodu můžeme rovněž ohřívat nebo používat na vaření. Z fyziky víme, že voda při ohřívání mění svou strukturu. Od zákazníků víme, že drahokamová voda, kterou používají pro přípravu kávy nebo čaje, má lepší aroma. Při použití drahokamové vody k ředění džusu či šťáv se snížila kyselost nápoje.
Již staří Řekové ošetřovali své víno ametystem. Ametystu se ve starořečtině říká ten „opojný“. Protože má víno odlišnou chuť než voda, je možné vnímat rozdíl skutečně velmi intenzivně. O vlivu na pivo nebo ostatní alkoholické nápoje nemáme žádné zprávy.

12. Která drahokamová směs je pro mě vhodná?
Stejně jako u homeopatických či jiných alternativních léčebných metod nemůžeme s ohledem na zákon na ochranu spotřebitele uvádět účinky jednotlivých směsí VitaJuwel a doporučit vám konkrétní směsi.
Pokud byste chtěli získat vice informací o účincích krystalové (drahokamové) vody doporučujeme vám zakoupit knihu “Výroba krystalové vody” od Michaela Giengera, která je běžně k dostání v knihkupectvích.

13. Jakým způsobem jsou drahokamové fioly vyrobeny?
Každá drahokamová fiola je ručně vyrobená v EU z bezolovnatého skla. Proces výroby je předmětem patentové ochrany. Zhotovení jedné fioly trvá přibližně 45 minut. Kameny jsou obchodovány férovým obchodem (Fair Trade Minerals and Gems). Zakoupením fiol podporujete sociální a ekologické projekty. Tak mohou vznikat nové vazby mezi lidmi, kteří s kameny, příp. minerály pracují. Velmi nás těší, že část našich zisků vracíme zpět ke zdroji kamenů, na podporu této spolupráce.
Kameny před jejich zabudováním do fiol prochází osminásobným komplikovaným procesem čištění. Tekutina v lahvičce je složena z 85% vody a 15% denaturovaného alkoholu. Při rozbití tekutina vydává štiplavý zápach.


14. Mohu vyměnit drahokamy ve fiole?
Fioly jsou z hygienických důvodů pevně uzavřeny a výměna kamenů není možná. V současné době máme v nabídce 17 variant drahokamových směsí podporujících léčbu drahokamovou vodou.

15. Co mám dělat v případě rozbití fioly VitaJuwel?
Našim zákazníkům nabízíme ve spolupráci s výrobcem slevu ve výši 50% na nákup nové fioly. V tomto případě nám prosím zašlete rozbitou fiolu zpět a my vám poskytneme slevu na novou fiolu.


zpět na úvodní stránku