SEA CLOUD CRUISES - VitaJuwel na volném moři

Jedinečný zážitek vás čeká na plachetnici SeaCloud Cruises. Tyto luxusní plachetnice jsou v extratřídě vybaveny VitaJuwelem. Co může být opojnější, než si vychutnat sklenici drahokamové vody na palubě plachetnice pod karibským sluncem nebo atmosférou třicátých let na lodi River Cloud II - plovoucím 5-ti hvězdičkovým hotelem?

HEALING HOTELS OF THE WORLD

HEALING HOTELS OF THE WORLD kombinují výjimečnou péči ve vybraných luxusních hotelech a letoviscích, které jsou zaměřeny na celostní medicínu. Více než 70 partnerských hotelů na všech kontinentech HEALING HOTELS OF THE WORLD reprezentují zdravý životní styl.
VitaJuwel® je preferovaným partnerem těchto jedinečných destinací.

SIX SENSES RESORTS & SPAS

nabízí jemnou drahokamovou vodu VitaJuwel. Skupina Six senses je jedním z předních světových provozovatelů luxusních resortů.
Six Senses Resorts je leaderem hotelového průmyslu zaměřeného na trvale udržitelný rozvoj a šetrnost k životnímu prostředí. Nyní svým hostům nenabízejí ke koupi balenou pitnou vodu. Místo toho si hosté mohou vychutnat vodu domácí. Místní pitná voda je testována na škodliviny, následně je filtrována a nakonec je připravena. Na závěr, jako zlatý hřeb, je při servírování voda harmonizována drahokamovými fiolami VitaJuwel.
Bez ohledu, zda-li ve vašem apartmá, u večeře v restauraci nebo ve SPA centrech, je hostům podávána nejjemnější drahokamová voda. Vše s respektem k přírodě, zdraví a pocitům duševní pohody.