VitaJuwel – edice Víno

Každý exemplář je ručně vyrobený mistrovský kousek.

Již staří Řekové ošetřovali své víno ametystem. Ametystu se ve starořečtině říká ten „opojný“. Již před naším letopočtem rozpoznali zvláštní účinky drahokamů. Vybraná vinařství a profesionální sommeliéři znovuobjevili tuto tradici a dosáhli fantastických výsledků. Nyní zušlechťují své víno drahokamovými tyčinkami VitaJuwel.

VitaJuwel Víno zachová ovocná aromata a zároveň srovná obsah taninů a kyselin tak, aby bylo víno připraveno k okamžité konzumaci. Samozřejmě nebudete schopni u běžného vína vyčarovat buket vína století. Ale u vybraných vín zažijete jejich jedinečné zdokonalení.
Tyčinka VitaJuwel – Víno
složení: ametyst, horský křišťál
Drahokamová tyčinka VitaJuwel Víno (k dostání také jako souprava na víno) obsahuje ametyst a křišťál, které se prezentují v jedinečném designu s broušenou baňkou.
Tuto drahokamovou fiolu můžete zakoupit v našem obchůdku.
Tyčinka VitaJuwel - víno set s láhví vína
složení: ametyst, horský křišťál
Výše uvedené zkušenosti vedly společnost VitaJuwel k vytvoření tohoto vinného setu skládající se z VitaJuwel tyčinky Víno a láhve vína v elegantním dárkovém balení.

Součástí setu je kvalitní víno Sangiovese z bioprodukce vinařství Augusto Zuffa. Toto vinařství je známé především mezi „společenskou smetánkou“ Itálie, která oceňuje vysokou tohoto kvalitu vína.

Použití
Tyčinku VitaJuwel opatrně vložte do karafy s vínem. Tyčinka by měla být s vínem v kontaktu minimálně 15 minut.
Tuto drahokamovou fiolu můžete zakoupit v našem obchůdku.
Tyčinka VitaJuwel – Fiolino
složení: ametyst, granát, horský křišťál
Konečně si můžete své nápoje energetizovat drahými kameny i na cestách hygienicky. Ať už na cestách nebo na večeři v restauraci – VitaJuwel Fiolino se dokonale hodí do poháru. S granulemi křišťálu granátem a vytříděným ametystem ve tvaru elegantní kapky vody zlepší vodu bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Tuto drahokamovou tyčinku můžete zakoupit v našem obchůdku.
VitaJuwel – dekantér na víno
Pro pravého milovníka vína má velký význam nejen chuti vína, ale i způsob, jakým se víno pije. Proto přirozeně nesmí chybět pěkný dekantér, který chuť vína povýší na mimořádný, stylový zážitek.
Dekantér vína VitaJuwel je skutečným mistrovským dílem svého řemesla a mimořádným šperkem, který vám spolu s drahokamovou tyčinkou VitaJuwel umožní, nejeden lahodný okamžik prožít ještě intenzivněji.
Obsah dekantéru: přibližně 1 l.
Dekantér dodáváme bez zobrazené tyčinky Víno.
Tento dekantér můžete zakoupit v našem obchůdku.


zpět na úvodní stránku