Stacks Image 10404
„Byli jsme mezi prvními, kdo začal doma používat drahokamové tyčinky VitaJuwel. Ať už při seminářích nebo v provozním zázemí našeho hotelu dostáváme k Vitajuwelu vynikající zpětnou vazbu. Naši hosté jsou nadšeni účinky a chutí drahokamové vody. Mnozí si také chtějí tyto drahokamové tyčinky pořídit pro vlastní potřebu. Vitajuwel je rovněž krásným vánočním dárkem pro naše obchodní přátele”.
Renate Kobjoll, majitelka hotelu Schindlerhof
Stacks Image 10426
Již od roku 1998 pracuje samostatně jako nehtová stylistka, celostní kouč a je vedoucí výuky v oboru péče o ruce a nehty. Spoustu let se zabývá také účinkem drahých kamenů.

„S Vitajuwelem mohu vždy dát svému tělu přesně tu vodu, co právě potřebuje. Jsem-li ráno unavená, napiji se „Slunečného rána”. Díky stresu mé tělo občas potřebuje „Regeneraci”. A pokud mám pít to nejlepší, dám si „Diamantovou vodu”, která je tak měkká a hladká. Čistá a zdravá”.
Janine Bark: majitelka nehtového studia v Norimberku.
Stacks Image 10449
Léčitelka od roku 1983 se soukromou praxí v Erlangen - Tennenlohe.

„Jako lékařka se denně setkávám se skutečností, že voda není jen životně důležitá pro všechny tělesné funkce, ale také může urychlovat uzdravení. Častokrát mají mí pacienti neduhy, které jsou potvrzeny laboratorní výsledky a sice, že pijí nedostatečné množství vody. Není voda jako voda. Poté, co jsem sama začala pít drahokamovou vodu Vitajuwel, doporučuji to samé svým pacientům. Vidím na mnoha příkladech, jak má voda oživená drahokamy, pozitivní účinky na zdraví člověka”.
Marion Gallin, léčitelka
Stacks Image 10351
Osobní trenér, úspěšný autor, vášnivý triatlonista (vícenásobný Iron-Man) a přitom vyznavač témat zdraví a dobrého zdravotního stavu. Ve svých prakticky orientovaných seminářích, přednáškách a zprávách v médiích předává lidem v Evropě znalosti ohledně rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem a ukazuje cestu k nalezení životního štěstí a naplnění.

„VitaJuwel je přesně tím správným pro mě jako zaníceného vyznavače pití vody. Skrze osvěžující drahokamové směsi načerpávám denně zásoby energie, ať již při koučování, doma nebo při vrcholových sportech. VitaJuwel drahokamová voda se svým estetickým designem a energetickým působením mi pomáhá podávat vrcholové výkony na fyzické i psychické úrovni v mém každodenním konání. “
Alexander S. Kaufmann, osobní trenér