Na úžasně bílých plážích Malediv, v orientálních ambiencích Dubaje a mezi panoramaty na Manhattanu – stovky hotelů, lázní a restaurací na vzrušujících místech světa nabízejí denně svým hostům jedinečnou drahokamovou vodu prostřednictvím elegantní GranFontany VitaJuwel. Tam ztělesňuje VitaJuwel tak jako žádný jiný prvotní myšlenku lázní:

SANUS PER AQUAM – ZDRAVÍ DÍKY VODĚ

Ať už zásobník na vodu GRANDE s velkorysým objemem 7 l nebo GranFontana se svým objemem 5 litrů nabízí možnost podávání čerstvé, osvěžující drahokamové vody do prostoru snídaňových bufetů, Wellness a lázeňských odvětví, konferenčních sálů, to vše stylově a bez nutnosti obsluhy personálem. Díky napouštěcímu ventilu se hosté mohou pohodlně obsluhovat sami, riziko rozbití je téměř vyloučeno. Personál pracuje efektivněji, protože odpadá časté doplňování karaf s vodou.
Jako exklusivní součást praxe byl VitaJuwel GranFontana zaveden u četných lékařů a léčitelů. Zásobník pitné vody nejen opticky obohatil praxi a čekárny lékařů, ale v konečném důsledku má blahodárný vliv na zdraví pacientů.

Také na doma je VitaJuwel GranFontana nebo GRANDE ideální pro přípravu drahokamové vody pro celou rodinu. Manipulace s vypouštěcím uzávěrem je snadná.
Stacks Image 19198
VitaJuwel Zásobník na vodu GRANDE 7 l
Rozsah dodávky:
7 l Zásobník na vodu s podstavcem a víčko
Rozměry:
Celková výška: 68 cm. (vč. fioly 71 cm)
Průměr: 20 cm
Zásobník na vodu VitaJuwel Grande má velkorysý objem 7 litrů. Se zásobníkem tak nebudete nikdy „na suchu“. Zásobník Grande je navržen a vyroben podle zcela nového designu, podobně jako karafa VitaJuwel Era.

Zásobník je možné doplňovat vodou, aniž by bylo nutné sejmout vrchní kryt. A nejzajímavější na tom je, že zásobník Grande můžete kombinovat s klasickými drahokamovými fiolami VitaJuwel! Takže máte k dispozici všech 18 variant drahokamových směsí. Využití tohoto zásobníku je neomezené: Se svým průměrem 20 cm je prostorově nenáročný a vejde se i do nejmenší kuchyně nebo na barový pult. Ať už doma v rodinném kruhu, v lázních, hotelech, restauracích, kancelářích či čekárnách, VitaJuwel Grande upoutá pozornost svým krásným tvarem a v konečném důsledku má drahokamová voda blahodárný vliv na vaše zdraví.

Díky velkému otvoru je zásobník velmi snadno čistitelný. Výpustní ventil je díky své vysoké kvalitě teflonového těsnění absolutně těsný.

Zásobník Grande se tak stává synonymem pro dokonalé zpracování, vysokou funkčnost a nezaměnitelnou eleganci.
Zásobník Grande můžete zakoupit v našem e-shopu.
VitaJuwel GranFontana 5litrový Set „Wellness Základní směs“
Rozsah dodávky:
5 l Zásobník na vodu s podstavcem, velká drahokamová fiola Wellness Základní směs a víčko
Rozměry:
Celková výška: cca 67 cm
Průměr: cca 26cm
Tyčinka VitaJuwel – Wellness základní směs
složení: růženín, ametyst, křišťál

Odborníci tuto směs drahých kamenů nazývají základní směsí a je používána k univerzální energetizaci vody. Energetické informace vracejí vodě zdravé a vitální vlastnosti horských pramenů – stejně jako v přírodě. Voda je aktivována základní směsí chutí měkce a příjemně, její konzumací dopřejete svým smyslům nevšední zážitek.
Set GranFontana - wellness můžete zakoupit v našem obchůdku.
VitaJuwel GranFontana 5litrový Set „Slunečné ráno“
Rozsah dodávky:
5 l Zásobník na vodu s podstavcem, velká drahokamová fiola Slunečné ráno a víčko
Rozměry:
Celková výška: cca 67 cm
Průměr: cca 26cm
Tyčinka VitaJuwel – Slunečné ráno
složení: oranžový kalcit, křišťál

Kdo z nás nezažil povznášející, až fascinující pocit při východu slunce? Se sklenicí krystalové vody VitaJuwel Slunečné ráno si ho můžete dopřát každý den, i když bude zataženo. Přivoláte si zpět atmosféru nabitou energií a s radostí a nadšením začnete nový den.
Set GranFontana - slunečné ráno můžete zakoupit v našem obchůdku.
VitaJuwel GranFontana 5litrový Set „Fit a štíhlá“
Rozsah dodávky:
5 l Zásobník na vodu s podstavcem, velká drahokamová fiola Fit a štíhlá a víčko
Rozměry:
Celková výška: cca 67 cm
Průměr: cca 26cm
Tyčinka VitaJuwel – Fit a štíhlá
složení: červený jaspis, magnezit, křišťál

Chcete zhubnout či jednoduše dostat se do formy? Chcete zlepšit svůj metabolismus? Kromě pohybu a zdravé stravy vám nic nepomůže víc, než časté pití dobré, čisté a živé vody. Zařaďte pití krystalové vody Fit a štíhlá a nechte se překvapit pozitivními výsledky.
Set GranFontana - fit a štíhlá můžete zakoupit v našem obchůdku.


zpět na úvodní stránku